LÉTO NA DEŠTNÉ

Hory, ani Deštné v Orlických horách, nejsou jen o lyžování a zimních sportech. I v létě se z pobytu ve srubu Karolina může těšit turista, milovník přírody, zájemce o adrenalinové sporty, třeba i cyklista a malé dítě.

V Deštné a okolí máte nepřeberné množství možností jak zabavit sebe, své ratolesti i přátele. Čekají na Vás zábavné naučné stezky, kde pobavíte i poučíte nejen sebe ale i Vaše děti. Seznámíte se s historií sklářství a můžete získat i hodnotný dárek. Turisté najdou spoustu dobře značených tras, každý podle svých představ a „výkonu“, cyklisté si užijí na silničních i horských kolech. Je možné využít půjčovnu kol a servis, oblíbené jsou cyklobusy, které Vás dopraví po celém regionu. Můžete si užít napětí v lanovém centru nebo užít zábavu na spoustě dalších atrakcí. Nechat se vyvézt sedačkovou lanovkou na hřebeny hor nebo užívat přírodu na některé ze spousty tras v „Orlickém cyklo a inline království“. Ověřte si sami, že svět je nejkrásnější z koňského hřbetu. A když se nepovede počasí? Nevadí. Čekají na Vás naše bowlingové dráhy, krytý bazén v Dobrušce nebo navštivte akvacentrum v nedalekém lázeňském městečku Kudowa Zdrój.

Řekněte si u nás, na Karolině, o mapu nebo klikněte na odkaz a užijte si náš region s krásnou přírodou naplno.

Na internetu najdete obecné informace o lokalitě Orlických hor www.mojeorlickehory.cz, o regionální dopravě minibusy www.audis.cz, lanovém parku v Deštné v Orlických horách www.lanovyparkdestne.cz, informace o provozu sedačkové lanovky „Valachovka“ v letních měsících www.skicentrumdestne.cz v odkaze ceny, o projížďkách na koních v klubu Adam www.cermanovi.cz nebo obecné informace o Deštné v Turistickém informačním centru www.destne.info.