RESTAURACE


Úspěch restaurace srubu Karolina je postaven na vynikající domácí kuchyni a kvalitních surovinách, které z části máme z produkce vlastní ekofarmy. Kvalitu se snažíme nabídnout nejen na oběd a večeři ale i při snídani, která je v ceně ubytování. Ubytovaným hostům snídani podáváme ve formě teplé a studené kuchyně, s bohatým výběrem potravin, ovoce a zeleniny. Snažíme se dostát tomu, že pobyt u nás, na horách, je zdraví prospěšný. Hostům nabízíme na výběr cenově výhodné polední menu, případně výběr z pestrého jídelního lístku a minutek, který uspokojí každého strávníka. K vybraným příležitostem připravujeme speciální menu a výzdobu.

Do restaurace jsme nechali vyrobit z masivu stylový nábytek na míru, aby byla zachována atmosféra srubu, kterou zažijete jen u nás. A pokud máte rádi posezení na čerstvém horském povětří, můžeme Vás obsloužit i na prostorné, plně zastřešené venkovní terase, kde Vám v chladnějších dnech zajistíme vyhřívání.

Nezapomínáme samozřejmě ani na rodiny s malými dětmi, pro které máme v restauraci dětský koutek se spoustou hraček, kde se zabaví.

Pokud vyžadujete pro sebe a přátele více soukromí, můžete využít salonek, který na restauraci srubu Karolina navazuje. Je stejně jako Karolina postaven jako srubová stavba a také vybaven stylovým nábytkem.

Pro větší akce nabízíme i stylovou Kolibu, podívejte se na samostatné stránce.

Prostředí srubu, restaurace a salonku je výhradně nekuřácké.

Interiér

Zahrádka

Dětský koutek